Vistula BS

Linki

Wyszukiwarka

Skorzystaj z bankowości internetowej

Menu

Konta

Treść strony

Polityka prywatności dla Aplikacji Mobilnej

 1. Aplikacja mobilna Nasz Bank (Aplikacja) została stworzona, dla Klientów Vistula Banku Spółdzielczego (Bank), którzy mają podpisaną z Bankiem stosowną umowę.

 2. Aplikacja umożliwia dostęp do usług Banku z urządzenia mobilnego.

 3. Klient pobierając aplikację z portalu internetowego wyraża zgodę na jej instalację i użytkowanie oraz na zasady Polityki Prywatności wymienione w niniejszym dokumencie.

 4. Klient może w każdym momencie usunąć aplikację z urządzenia mobilnego, co nie wpływa na stan środków przechowywanych w Banku ani na działanie innych aplikacji, związanych ze zdalnym dostępem Klienta do usług w Banku.

 5. Przy instalacji Aplikacja prosi użytkownika o udzielenie zgody na dostęp do następujących uprawnień na urządzeniu mobilnym:

  • Pamięci.

  • Lokalizacji.

  • Aparatu.

  • Kontaktów.

  • Telefonu.

 6. Uruchomiona Aplikacja  komunikuje się z systemami Banku, z użyciem mechanizmów szyfrujących.
 7. Aplikacja na urządzeniu mobilnym nie przechowuje żadnych danych osobowych, które mogłyby umożliwić osobie trzeciej identyfikację konkretnego użytkownika Aplikacji, nie przechowuje danych pozwalających na uwierzytelnienie w serwisie, ani danych Klienta Banku, dostępnych po zalogowaniu.
 8. Dane Klienta związane z usługą świadczoną przez Bank mogą być pobierane z Banku przez Aplikację. W takim przypadku są one krótkotrwale przechowywane na urządzeniu mobilnym w celu ich wyświetlenia użytkownikowi, nie dłużej jednak niż do wyłączenia Aplikacji.
 9. W przypadku braku zgody na niniejszą Politykę Prywatności prosimy nie instalować Aplikacji lub ją usunąć z urządzenia mobilnego.
 10. Vistula Bank Spółdzielczy zastrzega sobie prawo zmiany Polityki Prywatności poprzez opublikowanie nowej Polityki Prywatności na stronie www.

 

Obowiązuje od 27 października 2020 r.

 

Kontakt:
    Vistula Bank Spółdzielczy
    ul. Rębowska 2
    09-150 Wyszogród<
    www.vistulabs.pl

Dane kontaktowe

Kontakt
tel. (24) 231 12 00

 

 

 

 

 

 

 

Vistula Bank Spółdzielczy, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Łodzi - Śródmieścia, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem

KRS 0000100567 REGON 000508916 NIP 774 10 18 830 KOD SWIFT POLUPLPR

 

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone © Vistula Bank Spółdzielczy

Zobacz nas na mapie

Rozmiar czcionki

Dodatkowe opcje dostępności

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.